Wyszukiwarka promocyjnych ofert w Autoryzowanych Serwisach

Wyszukaj promocję:

O taniprzeglad.pl

Gdybyś miał do wyboru zaplanować zimowy wypoczynek w ciepłym kraju, na stoku narciarskim albo przegląd swojego auta?
Wiemy, że wybór byłby oczywisty, bo większość z nas o tej porze roku myśli o zasłużonym wypoczynku.
Spróbujmy razem połączyć przyjemne z pożytecznym - taniprzeglad.pl

Nasz pomysł

Wiemy, że każdy chciałby oszczędzać na naprawach pijąc kawę i czytając ulubioną gazetę. To proste. Wybierz ofertę w taniprzeglad.pl i miej pewność, że jest ona najkorzystniejsza, a Ty zapłacisz mniej niż kiedykolwiek. Użytkownicy, którzy rezerwują wizyty w Serwisach przez taniprzeglad.pl oszczędzają nawet do 40%. Zaoszczędzić można nie tylko pieniądze, ale i czas.

Nasza historia

Wspólny cel jaki przewodził nam w stworzeniu pierwszego wspólnego projektu to połączenie umiejętności branżowych z którymi byliśmy od zawsze związani. Wspólnym mianownikiem okazała się idea pierwszej wyszukiwarki ofert i promocji Autoryzowanych Serwisów. Realizację rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Premiera taniprzeglad.pl to luty 2013. Od tego czasu razem z Wami budujemy nową jakość w branży motoryzacyjnej.

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Pierwszym naszym Partnerem strategicznym był Pomorski Park Naukowo Technologiczny. Mamy nadzieję, że z Tobą także będziemy mogli współpracować.

Jak to działa i jakie masz korzyści?

Poszukiwanie profesjonalnego Serwisu zacznij od taniprzeglad.pl.
Każdy chciałby oszczędzać na naprawach pijąc kawę i czytając ulubioną gazetę. To proste. Wybierz ofertę w taniprzeglad.pl i miej pewność, że jest ona najkorzystniejsza, a Ty zapłacisz mniej niż kiedykolwiek. Użytkownicy, którzy rezerwują wizyty w Serwisach przez taniprzeglad.pl oszczędzają nawet do 40%. Zaoszczędzić można nie tylko pieniądze, ale i czas.

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu.

Czy szukasz informacji lub opinii o Autoryzowanym rwisie w którym chcesz naprawiać swój samochód ? Zaoszczędź czas dzięki taniprzeglad.pl i porównaj najciekawsze oferty. Skorzystaj z najlepszych dostępnych promocji lub wyślij zapytanie do Serwisów w Twojej okolicy. Zaoszczędzić możesz nie tylko pieniądze, ale i czas, ponieważ znalezienie odpowiedniego Serwisu zajmie Tobie tylko chwilę!

taniprzeglad.pl to nowy wymiar Twojego wymarzonego serwisu. To nowa koncepcja organizacji przeglądów dla Ciebie i Twojego samochodu.

taniprzeglad.pl korzyści dla posiadaczy aut.

Jeżeli jesteś Autoryzowanym Serwisem.

taniprzeglad.pl to pierwsza motoryzacyjna wyszukiwarka usług serwisowych, która pozwala Dealerowi na przedstawienie wszystkich aktualnych promocji, usług specjalnych, rabatów i ofert przeglądów przed zakupem aut używanych. Ale to nie wszystko, bo każdy nasz Partner umieszczany jest w innowacyjnym formularzu zapytań.

Efekt: Klient sam za pośrednictwem strony wysyła zapytania o koszty i warunki naprawy dla swojego samochodu, a Partnerzy w jego lokalizacji przedstawiają najciekawszą ofertę. Klient sam wybiera najkorzystniejszą z nich i umawia się na wizytę w wybranym terminie.

Zapoznaj się z naszą ofertą

taniprzeglad.pl korzyści dla autoryzowanych serwisów dealerwkich.

Wyszukiwarka usług i promocji serwisowych to oszczędność czasu i pieniędzy dla każdego kierowcy!

Wyszukiwanie najtańszych ofert przeglądów, wymiany oleju, wymiany filtrów, wymiany opon, akcji serwisowych, darmowych przeglądów i aktualnych promocji w serwisach to popularna opcja oszczędzania. Z roku na rok specjalne oferty Autoryzowanych Stacji stają się coraz bardziej popularną usługą wśród właścicieli samochodów. Korzystając z taniprzeglad.pl możemy wybierać spośród wielu Autoryzowanych Serwisów Obsługi (ASO) w każdym mieście w Polsce (Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań, Katowice, Lublin i wiele wiele innych). Bez względu na to jakim samochodem jeździmy: Volkswagen, Skoda, Audi, Kia, Hyundai, Renault, Opel, Peugeot, Mercedes, BMW a także Jaguar i Porsche. Wszystkie Autoryzowane Stacje Obsługi oferują wysoki standard obsługi i atrakcyjne ceny. Wybierając markę i lokalizację możemy znaleźć to co nas interesuje: przegląd gwarancyjny, naprawę klimatyzacji, sprawdzenie zawieszenia i samochodu przed podróżą. Wiosna, Lato, Jesień i Zima – te wszystkie akcje dostępne są u nas z przeglądami nawet za 0 złotych.

Korzystanie z portalu taniprzeglad.pl umożliwia nie tylko oszczędzanie pieniędzy, ale także czasu. Unikniemy niefachowych warsztatów – bo taniprzeglad.pl to także miejsce, w którym można wymienić komentarze i opinię o wybranym serwisie. Tani i profesjonalny serwis, to jest wizja, do której będziemy dążyli przez cały czas. Razem zaoszczędzimy Twoje pieniądze.